Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
Treningi tenisa stołowego z LKS Victoria Nidek
26.04.2024

Treningi tenisa stołowego z LKS Victoria Nidek

W pierwszy weekend maja br. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Nidku ruszają cotygodniowe, nieodpłatne, weekendowe zajęcia sportowe.

Pozytywna ocena wniosku o dofinansowanie złożonego przez Urząd Gminy w Wieprzu w ramach Programu Aktywna Szkoła, sprawia, że Gmina Wieprz znalazła się na liście gmin w całej Polsce, na terenie których co weekend organizowane będą nieodpłatne zajęcia sportowe.

Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tenisem stołowym, LKS Victoria Nidek przygotowała ofertę treningową.

W sobotę w treningach w godz. 10:00-12:00 uczestniczyć będą dzieci i młodzież, którzy dotychczas biorą udział w organizowanych treningach.

Na zajęcia w godz. 12:00 – 14:00 zapraszamy dzieci z roczników 2017 2018. Jest to nowa grupa, którą chcielibyśmy zaprosić do współpracy!!!

W godz. od 14:00 – 16:00 zapraszamy pozostałych chętnych dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe, niezależnie od wieku czy też posiadanych umiejętności. 

Niedziela - to cotygodniowe amatorskie turnieje tenisa stołowego dla wszystkich zainteresowanych pasjonatów tej dyscypliny.

Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani instruktorzy posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej. To także zawodnicy na co dzień występujący w 3 i 4 lidze tenisa stołowego.

Zajęcia organizowane będą na Sali ZSP w Nidku przy wykorzystaniu sprzętu Victorii Nidek: stoły, piłeczki, siatka do narzutu, profesjonalny robot treningowy. UWAGA: NA ZAJĘCIA NALEŻY ZABRAĆ SWOJĄ RAKIETKĘ.

Szczegółowy rozkład zajęć oraz kontakt telefoniczny do osób, które będą prowadzić zajęcia na plakacie. Zapraszamy.