Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
Witamy Panią Rozalię w gronie 100 latków!
25.06.2024

Witamy Panią Rozalię w gronie 100 latków!

Kolejny mieszkaniec Gminy Wieprz dołączył do grona 100-latków! Pani Rozalia Harańczyk z Frydrychowic 25 czerwca obchodzi 100-lecie swoich urodzin.

Z tej też okazji do Jubilatki z gratulacjami wybrali się przedstawiciele Gminy Wieprz oraz Oddziału Regionalnego KRUS składając życzenia wszelkiej pomyślności, a przede wszystkim zdrowia i sił na dalsze lata życia. Wójt Gminy Wieprz Pani Małgorzata Chrapek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Mieczysławem Żyłą, złożyli również na ręce dostojnej Jubilatki listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Pana Donalda Tuska i Wojewody Małopolskiego Pana Krzysztofa Klęczara. Pani Rozalia urodziła się 25 czerwca 1924 roku we Frydrychowicach. Po szkole podstawowej pracowała we Dworze. Potem ciężka praca w cegielni. Prowadząc z mężem wspólnie gospodarstwo rolne doczekała się wymarzonego domu. Cieszy się z trójki dzieci, 6 wnucząt i 4 prawnuków. Nie ma specjalnej recepty na przeżycie 100 lat, choć w dniu swoich urodzin cieszy się dobrym samopoczuciem i doskonałą prezencją.

W tym szczególnym dniu jeszcze raz pragniemy złożyć Pani Rozalii gratulacje oraz życzyć świętowania kolejnych rocznic. Niech każdy dzień wnosi coraz więcej ciepła, miłości, niech napawa mądrością życiową i dumą z dotychczasowych doświadczeń.

Galeria zdjęć

Zdjęcie -
Zdjęcie -
Zdjęcie -
Zdjęcie -